קרוזים ושייט בהמבורג


לחוות את המבורג דרך שייט על נהר האלבה, לסייר על אנייה העוגנת בנמל המבורג או פשוט לצפות בספינות שייט ענקיות שמגיעות לסוף מסלול הקרוז בהמבורג. ריכזנו עבורכם את כל המידע אודות קרוזים ושייט בהמבורג.

קרוזים בהמבורג

בכל מהלך השנה, אניות יוקרה, כולל אניות של חברות שייט מהמובילות בענף כמו המלכה מרי 2 ו-MSC Splendida עוצרות בנמל המבורג. בשנה הקרובה,לפי התכנון, צפויים מעל 160 ביקורים של אניות בנמל המבורג עם מעל 600,000 נוסעים! 

המבורג היא אחת מתוך 20 יציאות השייט הגדולות בעולם. כל הספינות עוגנות במעגן של המבורג ב-HafenCity, באתר העגינה באלטונה וב-Kronprinzkai ב-Steinwerder.

למידע נוסף על קרוזים באזור המבורג או שייט נהרות בגרמניה ואירופה - התקשרו לקרוז סנטר 03-5171080.


טרמינלי קרוזים - השער לעולם ההפלגה בהמבורג!

טרמינלי קרוזים הפכו לדבר הכרחי בהמבורג, כאזור נמל קבוע ופעיל עבור ספינות שייט.מעל 160 ספינות עם יותר מ-600,000 נוסעים נרשמות מדי שנה. ספינות שייט מרחבי העולם. ספינת 'המלכה מרי 2' היא כנראה אחד המפורסמות ביותר בנמל המבורג.

מעגן המבורג ב-HafenCity ומעגן אלטונה משמשים כטרמינלים בנמל המבורג. מעגן המבורג משתרע על שטח של 1,500 מ"ר והוא ייחודי מבחינה ארכיטקטונית. כאן תוכלו לצפות באניות ענק מרשימות העוגנות על הרציף.

בשל ההתפתחות המשגשגת של תעשיית השייט בהמבורג, בחודש מרץ 2009 נחנך בטקס חגיגי 'טרמינל הקרוזים אלטונה'. הטרמינל נפתח בפועל כמעט שנתיים לאחר מכן, ב -1 באפריל 2011. המבקרים בטרמינל אלטונה יכולים לטפס על הגג של הטרמינל וליהנות מהנוף המרהיב של נמל המבורג.סיור על סיפון של ספינת שייט

ספינות שייט מכל רחבי העולם מבקרות בנמל המבורג וזו ההזדמנות שלכם לעלות על הסיפון וליהנות מסיור מודרך. כאשר ספינת שייט עוגנת בנמל המבורג, ניקח אתכם לסיור נרחב על הסיפון. גלו את הגודל המרשים ואת החיים הפנימיים המרתקים של ספינות השייט. לאחר הסיור בסיפון תסעדו ארוחת צהריים באחת המסעדות של הספינה... אולי בפעם הבאה תצאו לשייט של ממש...

הערה: על מנת לקחת חלק בסיור הספינה עליכם לשאת את המסמכים האישיים שלכם.המקומות הטובים ביותר לצפות בספינות על האלבה

גם תושבי המבורג וגם תיירים מתכננים טיול לנמל בזמני הגעת ספינות הענק המפוארות 'המלכה מרי 2', 'המלכה אליזבת' או 'אאידה'... אם אתם שם - אל תפספו!

הודות למיקום המרכזי של המבורג, בהמבורג 2 מסופי עגינה של ספינות שייט.בהם תוכלו לצפות ולהתפעל מספינות היוקרה מגיעות להמבורג. המסופים מעוצבים ומרהיבים בעיקר בשעות הלילה, עם נקודות תצפית, עיצוב המשלב זכוכית ותאורה עדינה. שווה להגיע!

בנוסף לנקודות התצפית במסופי המבורג - ישנן עוד כמה נקודות תצפית מרהיבות:

- מלון סנט פאולי לאנדונגסברוקן מציע נוף טוב של האלבה.

- מגדל ניקוליקירשה מציע נוף של האניות ושל כל העיר בכלל.

- גם הכנסייה הקדמית של סנט מיכאליס מציעה נוף מרהיב.

- ניתן לצפות בנוף פנורמי של המבורג גם מ-Weinberg am Stintfang.

- תיאטרון im Hafen מציע נוף של האלבה מן הגדה הדרומית.

- שוק הדגים באלטונה הממוקם ליד מרכז השייט אלטונה.

- מתוך בניין משרדים Dockland, תקבלו תצוגה נהדרת של ספינות נכנסות.

- על חוף Övelgönne ניתן לצפות בנחת לעבר הנמל.

- פארק בדיוני בסנט פאולי הוא נקודת תצפית פופולרית מעל האלבה.

- מחוף בובנדי ניתן לצפות באניות הגדולות הנכנסות אל הנמל.

- בחלק העליון של Australiakai ישנה תצוגה טובה של הספינות.

- מ-Altonaer Balkon ישנה תצוגה טובה של הספינות.

- מועדון החוף 'סטרנד פאולי' מציע מיקום מעולה לצפות בספינות הנמל.

- בעת הליכה לאורך טיילת ה-Elbwanderweg תצפו בספינות מגיעות ויוצאות.