קניות בהמבורג

המבורג היא מרכז הקניות של גרמניה ותוכלו למצוא בה שלל מוצרים, החל מפריטי יד שנייה ייחודיים ועד מותגי יוקרה. אפשרויות הקנייה מגוונות וכוללות מדרחובים, מרכזי קניות וקניונים. כאן תוכלו למצוא את כל המידע לחווית קניות מושלמת בהמבורג.מדרחובColonnaden  המדרחוב הוותיק של המבורג. המדרחוב נבנה במאה ה-19. הרחוב הייחודי מאופיין בבתים בסגנון הניאו רנסנס בשילוב חנויות של רשתות, חנויות מותגים, ביגוד, תכשיטים ועוד.

Jungfernstieg טיילת נפלאה זו היא למעשה ליבה של המבורג עבור רבים מהמקומיים והתיירים.  בעבר המשפחות העשירות של המבורג נהגו להגיע הנה בימי ראשון להציג לראווה את בנותיהן הלא נשואות ("Jungfern") ומכאן נגזר שמה של הטיילת. הטיילת שוכנת על גדות האגם ומלבד נוף יפה מציעה בתי קפה, חנויות כלבו מעולות וחנויות בוטיק יוקרתיות שמוכרות בעיקר אופנה, נעליים ותכשיטים.

שוק הדגים השוק האגדי מתקיים בהמבורג מאז 1703 מדי יום ראשון, והוא אתר חובה לכל מי שמבקר בעיר. בשוק העמוס בקהל  תמצאו כל מה שתוכלו להעלות על דעתכם החל מכדורי פורצלן מאובקים ועד לדגים טריים ופריכים. במבנה השוק ההיסטורי מוגשות ארוחות בראנ'ץ לצלילי מוזיקת ג'אז או קאנטרי.

פסאז' אירופה  (Europa Passage)הקניון של המבורג עם 5 מפלסים בהם 160 חנויות שמוכרות מותגים בינלאומיים ומותגים גרמניים. בתי קפה, מסעדות ועוד. בנוסף, תוכלו למצוא מגוון פעילויות ברחבת הקניונים במהלך השנה: מופעים, קונצרטים, פעילות יצירה ועוד.

Alsterarkaden מרכז קניות גדול בהמבורג. ממוקם מול בית העירייה של המבורג. המרכז הוקם במאה ה-19. מעוצב בסגנון ניאו רנסנס ומשלב חנויות ייחודיות שחבל לפספס!... בנוסף, ממרכז הקניות תוכלו ליהנות מצפית אל האגם הסמוך.

Moenckebergstrasse שדרת החנויות היוקרתיות של המבורג! ממוקמת בלב המבורג... כאן תוכלו למצוא חנויות מותג, בוטיקים, אופנה ועוד... בנוסף, תוכלו לטייל בשדרה וליהנות מהאווירה המיוחדת- בתי קפה, מסעדות ועוד.

Neuer Wall אחד מהרחובות האהובים לקניות בהמבורג. כאן תוכלו למצוא שפע של חנויות, חנויות מותג, חנויות מותג גרמניות וגם חנויות יוקרתיות.