דף הבית‏ > ‏

גלו את גרמניה!


גרמניה ממוקמת במרכז אירופה ונמנית עם המדינות המתועשות והחזקות ברחבי העולם. מפאת גודלה היא נחשבת לאיחוד פדרלי הכולל שש-עשרה מדינות. בצפונה גובלת גרמניה לים הצפוני ולדנמרק, במזרחה גובלת בפולין וצ'כיה, בדרומה באוסטריה ושוויץ ובמערבה גובלת בצרפת, לוקסמבורג, בלגיה והולנד. נהרות הריין, האלבה והדנובה חוצים את שטחה של גרמניה, מה שהפך אותה מאז ומעולם למרכז כלכלי, מסחרי ותרבותי.

שער ברנדנבורג

גרמניה היא ארץ גדולה, מתקדמת ועשירה בטבע בתרבות ובאמנות. המבקרים בה יוכלו ליהנות מנופים קסומים, אגמים ונהרות, וכן מערים גדולות ומפותחות. ברחבי המדינה ניתן למצוא לאורך כל השנה שלל אירועי תרבות, מופעי מוזיקה, פסטיבלים מסורתיים, חיי לילה עשירים, שווקי חג מולד, מרכזי קניות ועוד.  

לכל אחד מאזורי וערי היעד של חברת התעופה גרמניה איירליינס בגרמניה, יש אופי ויופי ייחודיים.  המבורג מאופיינת כעיר נמל אלגנטית ומודרנית. דיסלדורף מאופיינת כעיר האופנה ומרכזי השופינג..נירנברג היא עיר ההיסטוריה המאופיינת ברובעים ומבנים מתקופות עתיקות שונות. וכמובן ברלין שמהווה מטרופולין קוסמופוליטי, רוויה בהיסטוריה, תרבות, אמנות, וחיי לילה שיש שיגדירו אותה כעיר הבירה של אירופה.

בואו לגלות את גרמניה המדהימה.