שותפים לדרך


שלמה סיקסט היא חברה להשכרת רכב מובילה בעולם. החברה להשכרת רכב  מציעה מגוון רחב של רכבי השטח מרשימים ולימוזינות אלגנטיות כדי לספק את כל לקוחות. אפילו מכוניות ספורט ומשאיות זמינות בתחנות רבות. יש בעולם יותר מ-4000 תחנות שלמה סיקסט. כולם מציעים שירות מעולה, פרמיה הוגנצ ומכוניות שנוח לנסוע בהם.
DB Bhan
 
חברת הרכבת הלאומית של גרמניה. מאוגדת כתאגיד שכולו בשליטת ממשלת גרמניה. מטה החברה נמצא בעיר ברלין. החברה נוסדה בשנת 1994 כממשיכת דרכן של חברות הרכבות הממשלתיות של גרמניה: דויטשה בונדסבאן (Deutsche Bundesbahn) מגרמניה המערבית, ודויטשה רייכסבאן (Deutsche Reichsbahn) מגרמניה המזרחית. החברה אף מחזיקה בנכסיה של חברת הרכבות של ברלין המערבית.
לשכת תיירות המבורג

המבורג - המבורג שוכנת על גדות נהר האלבה, כ-50 קילומטר משפך הנהר אל הים הצפוני. את העיר חוצות תעלות רבות ואורכן הכולל של דרכי המים בעיר, וכן מספרם של הגשרים בעיר, עולים על אלו שבאמסטרדם ובוונציה גם יחד. בהמבורג תמצאו פארקים רבים, שטחים ירוקים, שדות, יערות...מעל 34 מוזיאונים, כמה מהם מהחשובים בגרמניה (למשל המוזיאון לתולדות המבורג), מבנים ארכיטקטונים מיוחדים ועוד.לשכת תיירות גרמניה